1. “Ķekargalvis” #1

 2. Tēma: Dzīve izskaidrota

  Attēliem: 1-4 lapas

  Krāsa: melnbalta

  Formāts: 300 dpi (200 dpi priekš bmp), tiff, jpg, bmp

  Izmērs: vertikāli – 138 x 195 mm + 3mm bleed

  horizontāli – 276 x 195 mm + 3mm bleed

  ~

  Tekstiem: 2000-10 000 zīmes

  Formāts: txt, rtf, doc

  Valoda: EN vai LV 

  ~

  Gala termiņš: 2017. gada 1. februāris

  ~

  Popper publishing uzsāk jaunu projektu – zīnu sēriju “Ķekargalvis”. Nosukums cēlies no latviešu tautas pasakas par Kurbadu. Viņš metas izšķirošā cīņā ar pūķi, varenu pretinieku, kuram vienu galvu nocērtot tās vietā parādās trīs jaunas. Šīs aritmētiskās progresijas dēļ Kurbads viņu izsmejoši nosauc par Ķekargalvi. Izmantojam šo līdzību par galvu pavairošanos, pielīdzinot to printera darbībai un zīnu tiražēšanai.

  Mākslinieki un tekstu autori tiek aicināti piedalīties zīna satura veidošanā! Pirmā zīnu sērijas numura tēma ir “Life Explained” (*dzīve izskaidrota).

  Nosaukums “Life explained” saistās ar interneta vidē sastopamajiem skaidrojošajiem video un rakstiem, kuru mērķis ir pēc iespējas vienkāršāk skaidrot situācijas un sniegt risinājumus. Tēma ir plaši interpretējama – personīgā pieredze, izdomātas situācijas, absurdi gadījumi, lauka pētījumi, kas vizuālā un tekstuālā formā mums beidzot izskaidrotu dzīvi!

  Zīnu sērija “Ķekargalvis” iznāks vairākas reizes gadā. Katram numuram būs atšķirīga tēma, un tā saturs tiks veidots no “open call” konkursā iesūtītajiem darbiem. Zīna iekšlapas tiks drukātas riso drukā, vienā krāsā (1. numurs – zilā) un vāki sietspiedes tehnikā.

  ~

  Darbus iesūtīt uz e-pastu: hydraheadzine@gmail.com

  Sūti savu vārdu, uzvārdu un pasta adresi.

  Ja tavs darbs tiks izvēlēts, tu būsi pirmajā “Ķekargalvis” numurā un tu saņemsi vienu šī zīna kopiju.

  ~

  Angļu versija šeit!